Własny biznes z GreenWay?

Własny biznes z GreenWay?

Zalety własnego biznesu.

Jak wiele osób, które to czytają zaletą własnego biznesu jest regulowany przez siebie czas pracy. Nie ograniczone dochody zależne od zaangażowania i oczywiście dobrego produktu. Dobre produkty czekają na Was, a zaangażowanie? No cóż.. to już zależy od Was.

Zacznę od tego jak ja spotkałem się z GreenWay.

Od około 8 lat zajmuję się naturalnymi impregnatami do drewna. Moje chęci poznawcze oraz rzetelność co do skuteczności sprzedawanych produktów spowodowały, że nawiązaliśmy współpracę z kilkoma Parkami Narodowymi, skansenami. Mamy wielu zadowolonych Klientów, którzy zabezpieczali swoje domy z drewna, a także ich drewniane wyposażenie. Nasi Klienci prosili mnie abyśmy znaleźli naturalne środki do czyszczenia domów drewnianych wewnątrz, a także ich wyposażenia. Produkujemy sami mydło lniane do drewna ale w ich sposób użycia wymusza dość obfite spłukanie. Nie przeszkadza to w myciu elewacji zewnętrznych. Wewnątrz jest to jednak niemożliwe. Po ponad pół roku poszukiwań zadzwonił kolega z którym znamy się prawie 30 lat. Powiedział, że wszedł w fajny interes związany z ekologią. Dokładniej z artykułami do utrzymania wszelkiej czystości bez użycia chemii. Powiedziałem, że nic więcej nie muszę wiedzieć, a jutro wsiadam do samochodu i przyjadę. Opłacało się. Nie byłem zawiedziony testując kolejne produkty, które kolejno testuję. Kilku moich Klientów od impregnatów również przetestowało już niektóre produkty GreenWay i stwierdzili, że wiele z nich jest tymi „Must Heave”. Nie musisz wierzyć w moje słowa. Najlepiej przetestuj sam. Zobacz jak działają w praktyce. Z chęcią pokażę Ci ich działanie i zastosowanie.

Własny biznes z GreenWay możesz zacząć nawet już dziś. 

 • Bez konieczności rejestracji czy też posiadania własnej działalności,
 • Bez umów i zobowiązań,
 • Twoje zarobki nie są ograniczone ! Zarabiasz tyle ile chcesz w to zainwestować czasu i zaangażowania. Tyle ile poświęcisz czasu na poznanie produktów tak aby rzetelnie informować o nich swoich Klientów. Znając ich zalety i potrafiąc je zaprezentować nie musisz nikogo namawiać.
 • Z bardzo małym kapitałem własnym – 75 Euro na start, za które kupujesz wybrany przez siebie asortyment dla siebie lub znajomych.
 • Bez ryzyka straty straty pieniędzy na start, ponieważ przy pierwszym zakupie rzeczy, które pokochasz sam używać i które pozwolą CI zaoszczędzić na chemicznych środkach czystości. Możesz także kupić prezenty dla swoich bliskich,
 • Znajdziesz tu wiele życzliwych osób, które pomogą Ci w Twoich pierwszych krokach w biznesie,
 • Najlepiej zadzwoń do mnie pod numer 577-149-841 lub napisz maila – info@greenwayeko.pl i spotkaj się ze mną lub inną osobą która pokaże Ci skuteczność produktów GreenWay. Nie musisz wierzyć ale możesz się przekonać na własne oczy. To pierwsze zamówienie to będą Twoje produkty do własnego użytku ale także Twoje narzędzie pracy, dzięki któremu pozyskasz odbiorców i partnerów bez przekonywania ich. Ludzie widząc jak działają produkty GreenWay przekonują się sami,
 • Wsparcie w poznawaniu produktów oraz wszelkie informacje, które Ci będą potrzebne. Zarówno od ludzi GreenWay jak i z filmów, spotkań online (nie są wymagane ale warto czasami je oglądać), a także z grup w mediach społecznościowych,
 • Ludzie GreenWay z chęcią dzielą się wiedzą i doświadczeniem również poprzez czaty,
 • Do Twojej dyspozycji jest również infolinia w języku polskim,

Zobacz koniecznie ten film.

Co jest potrzebne aby uruchomić sprawnie działający biznes?

Z mojego doświadczenia wiem, że są to:

 • chęci,
 • wkład pracy,
 • zaangażowanie.

Nie będę Ci pisał, że osiągając wyższe poziomy związane z  Twoim zaangażowaniem możesz otrzymać od firmy GreenWay Mercedesa albo jakąś wycieczkę egzotyczną. Ja bynajmniej jeszcze o tym nie myślę i skupiam się na pracy. Wczoraj pierwsza osoba z Polski (24-09-2020) odebrała Mercedesa. Postaw sobie to za cel ale nie myśl o tym. Dla mnie ważniejsze jest na dzień dzisiejszy jest to, że przynosi mi to radość, zadowolenie i poczucie, że może chociaż w maleńkiej części ratuję świat przez zmniejszenie zużycia środków chemicznych, które używałem do tej pory w domu, samochodzie, do mycia ciała, itp.

Biznes bez ryzyka ?

Oczywiście w każdym biznesie jest jakieś ryzyko. Natomiast w przypadku jest ono tak zmarginalizowane, że śmiało można powiedzieć iż nie istnieje.
Nie podpisujesz żadnych umów zobowiązujących Cię czasowo, finansowo czy w żaden inny sposób. Deklarujesz nawiązując współpracę partnerską do przestrzegania zasad. Aby rozpocząć współpracę z GreenWay jako partner musisz zainwestować 75 Euro. Czy to jest tak naprawdę inwestycja? Tak to jest inwestycja w samego siebie. Za te 75 Euro kupujesz wybrane przez siebie produkty, które będą służyły Ci w domu, a także do prezentacji. Rejestrujesz się w programie partnerskim przez link, który wygeneruje dla Ciebie partner GreenWay i jeżeli dokonasz zakupu (zaksięgowany przelew w ciągu 3 dni) otrzymasz zwrot 11 Euro na koniec okresu rozliczeniowego. Otrzymasz także punktu, które w kolejnym cyklu rozliczeniowym możesz wymienić na gotówkę. Kolejnym bonusem są punkty podarunkowe za które możesz kupować w sklepie GreenWay.

Twoje zainwestowane 75 Euro da Ci produkty do Twojego użytku, które zredukują ilość chemii gospodarczej w Twoim domu, dadzą Ci radość z zaoszczędzonego czasu na porządkach, a także jeżeli przyłożysz się do pracy satysfakcję finansową.

Produkty z efektem WOW !

Zauważyłem, że w tym biznesie nie musisz nikogo namawiać na zakup produktów. Jedyne co to musisz postarać się aby ktoś chciał je poznać dzięki Twojej demonstracji ich sposobu działania. Uwierzcie, że sprawia mi wielką satysfakcję pokazywanie ludziom, że takie produkty istnieją. Reszta to ich wybór. Złapałem się na tym, że szukając osób tak naprawdę najmniejszym celem jest sprzedaż tych produktów. Świadomość i chęci poznawcze to jest to co cenie.

Dzięki temu, że czyściki GreenWay naprawdę rewelacyjnie działają mam pełne poczucie komfortu psychicznego, że nikogo nie oszukuję. Efekt używania tych produktów widać od razu.

Moim zdaniem to strzał w dziesiątkę. Chcesz dowiedzieć się więcej?

tel. 577-149-841, info@greenwayeko.pl