Olejki eteryczne już w sprzedaży w Polsce.

Olejki eteryczne GreenwayOlejki eteryczne już w sprzedaży w Polsce.

Olejki eteryczne w 100% naturalne firmy GreenWay od wczoraj dostępne już w Polsce. To kolejna linia produktów naturalnych i ekologicznych firmy GreenWay w naszym kraju.

Wiele osób czekało z utęsknieniem na ten dzień kiedy zawitają te produkty do Polski i innych krajów europejskich. Olejki eteryczne mają szereg działań i zastosowań. Znane są od dawien dawna i posiadają wiele zastosowań w użytku domowym, produkcji kosmetyków i lekarstw, a także lecznictwie. Aromatoterapia znana jest nam od dawna.

Najwyższa jakość produktów firmy GreenWay zapewnia nam, że także olejki tejże firmy będą wykonane z najlepszych surowców, a także z użyciem odpowiednich technologii. Wczoraj dokonane zamówienia przez partnerów GreenWay dotrą lada moment do Polski. Osoby zainteresowane tymi produktami zapewne z chęcią powitają  je w swoich domach. Zastosowań jest wiele. W połączeniu z innymi produktami GW zapewnią czystość i świeżość każdego domu, samochodu a także wielu przedmiotów.

Oto kilka przykładów ich zastosowań:

  • kilka kropel olejku dodanego do prania zapewni jego świeżość i przyjemny naturalny zapach,
  • podobnie zadziałają one po dodaniu wody używanej do sprzątania mopem czy też czyścikami,
  • użyte w kominkach zapachowych nadadzą naszym pomieszczeniom niesamowity klimat i świeżość,
  • aromatoterapia koi nerwy, pobudza zmysły, a także posiada wiele innych pozytywnych działań.
  • niektóre olejki posiadają działanie aseptyczne i pomagają w opanowaniu chorób skórnych.

Jak sami wiecie zastosowań olejków może być naprawdę wiele. Tak naprawdę wszystko zależy od Was samych i Waszej zdobytej wiedzy na temat i działania. Wiem, że skoro tu jesteście to posiadacie chęci poznawcze i interesuje Was „zielona droga” jak i siła natury, która leczy, pomaga na codzień, a przede wszystkim nie szkodzi.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu: Marcin Jaskólski partner firmy GreenWay. Tel. 577-149-841 lub email: info@greenwayeko.pl