Spa w domu – to możliwe dla każdego.

Spa w domuSpa w domu – to możliwe dla każdego..

Spa w domu dzięki produktom GreenWay jest całkiem możliwe. I nie martw się, że to jakaś szalona inwestycja. Twoja łazienka i pokój mogą stać się Twoim gabinetem piękności. Wystarczą do tego produkty GreenWay i odrobina chęci. Zabiegi na twarz i ciało możesz uzupełnić o aromatoterapię. wprowadź do swojego domu aromaty z różnych miejsc świata. Trwałość i najwyższa jakość produktów dla Twojego domu bez chemii gwarantuje długie ich działanie. To czego potrzebujesz aby utrzymać czystość w domu, a także zadbać o siebie jest w Twoim zasięgu. Jeżeli posiadasz otwarty umysł i posiadasz chęci poznawcze w kilka chwil zmienisz chemię na naturę. Twoja kuchnia, łazienka, a także kosmetyczka zyskają więcej miejsca.

Czy to jest magia ?

Wprawdzie działanie tych produktów jest dość magiczne jak by się wydawało to jest tylko i wyłącznie nowoczesna technologia opatentowana przez japońskich naukowców. Niesamowita efektywność przy niewielkich rozmiarach dzięki nano włóknom, a także aseptyczność dzięki nano cząsteczkom srebra. Proste w użyciu powodujące efekt Wow. Od razu widzisz i czujesz jak działają te produkty. Twoje spa pozwoli Ci zadbać każdego dnia o siebie. W większości przypadków takich codzienna higiena ciała ułatwisz sobie życie jednocześnie korzystając z sił natury. Stosujesz różnego rodzaju kremy czy maseczki? Trzy minuty peelingu przed ich zastosowaniem spowodują lepsze ich wchłanianie, Twoja rękawiczka do peelingu posiadająca nano cząsteczki srebra zadziała również mocno aseptycznie.

Co zapewni Ci Twoje spa?

Zapewnia podwójny efekt: dokładne usunięcie martwych komórek skóry i tonizujący mikromasaż twarzy. W ten sposób stymuluje mikrokrążenie skóry, poprawia wymianę gazową w tkankach skóry, pomaga wzmocnić naczynka krwionośne w skórze twarzy i zmniejsza obrzęki i opuchlizny. Wspomaga regenerację skóry. Nanocząsteczki srebra zawarte w mikro włóknach zapobiegają rozwojowi bakterii chorobotwórczych. Do stosowania bez użycia kosmetyków.

Możesz dokonać zakupów przez sklep internetowy lub dzwoniąc/ pisząc do nas: tel. 577-149-841, email info@greenwayeko.pl

Nie śpiesz się z wyborem i zakupem. Przemyśl sobie wszystko. Jakie będziesz mieć korzyści dla siebie, dla swojego otoczenia, dla nasze planety, a także budżetu domowego kiedy zrezygnujesz z w dużej mierze lub zupełnie z chemii. Możesz także umówić się na spotkanie i zobaczyć jak działają te produkty.